Yük Ölçümü

Yük Ölçümünün Temelleri

Tartı sistemlerinin önleyici bakımları
Koruyucu Bakım, önemli ölçüde maliyet tasarrufu ve artan sistem verimliliği sözü verir. HBM gerekli bileşenleri sağlar.

Yük hücrelerindeki yük uygulaması
Yükleme yönü, destek yapısı veya montaj yardımcıları - yük hücreleri üzerindeki yük uygulaması birden fazla faktörden etkilenir.

Aşırı yük koruması - Yük hücreleri için iyi koruma
Yük hücrelerinin aşırı yüklenmeye karşı korunması sıklıkla aşırı boyutlandırma ile sağlanmaktadır. Aşırı yük koruması aslında bu yolla sağlanırsa, ek bir harcama gerekmez.

Kablolar ve bunların test ve ölçme cihazları üzerindeki etkisi
Tam ölçüm zincirinin yüksek kalite standartlarını karşılaması gerekir. Ölçüm kabloları üzerinde de yüksek talepler yapılmalıdır.

Dinamik Tartım

Dijital tartım teknolojisinde veri güvenliğinde yeni standartlar

Değişime karşı koruma, dijital tartım teknolojisinde karşılaşılan en büyük güçlükler arasındadır. HBM son derece güvenli 256-bit şifreleme teknolojisine güvenir. Neden bu kadar ve bu teknolojinin arkasındaki sırlar nelerdir? Cevapları bu makalede bulacaksınız.

FIT7A Video Eğitimi: Bir kontrol terazisi ayarlama
Bu video, HBM tarafından FIT7A dijital yük hücresi ve PanelX yazılımını kullanarak nasıl hızlı ve hassas sonuçlar elde edeceğinizi göstermektedir.

Süreç ve konteyner tartımı

ATEX
Güncel ATEX işaretleri, yük hücrelerinin uygulamalarında, koruma konseptlerinde, ekipman gruplarında ve sıcaklık sınıflarında sizi kolayca yakalar.

Açık otomasyon uygulamalarında ticaret için uygun tartı sistemleri
HBM, terazilerin dolum veya yükleme sistemlerine esnek bir şekilde entegre olmasını sağlamak için, tartı teknolojisi için bileşenleri ve sistemleri sağlar.

Tank Tartım Sistemlerinin Yapısal Tasarımı
Yük hücreleri tanklara yerleştirilirken bazı kurallara uyulmalıdır. Tipik tank tasarımları, örnek yoluyla stilize bir şekilde temsil edilmektedir.

Hijyenik tartılar

Bakteri veya kir için şans yok
Modern tartım teknolojisi aseptik PW25 ve PW27 yük hücreleriyle aseptik veya hijyenik üretim süreçlerine kolayca dahil edilebilir.

Hijyenik tasarım zorunludur
Hijyen gereksinimlerine tam uyum sadece üretimle ilgili tüm sistemlerin ve parçaların tasarımı hijyene yönelikse mümkündür.

Temiz bir iş: HBM yük hücreleriyle hijyenik sistem tasarımı
Temiz bir iş: HBM yük hücreleriyle hijyenik sistem tasarımı