Bir Bileşeni
 Aktif Sensöre Dönüştürme

Tümü

Bir Bileşeni
 Aktif Sensöre Dönüştürme

Orijinal Ekipman Üreticileri (OEM’ler) sürekli olarak yenilikçi ürünler çıkarmanın yolları üzerinde çalışmaktadır. Geri bildirim döngülerine veri sağlayan sensörler, çok çeşitli endüstri sektörlerinde zaten ortaya çıkmıştır.

 Ancak, kuvvet, yük, basınç veya tork ölçümleri gerektiren birçok uygulama için, mevcut yapınızda yer alan hususları veya maliyetli değişiklikler nedeniyle standart bir hazır sensör takamayabilirsiniz.

 HBK, bu alandaki uzun yıllara dayanan deneyimiyle bir bileşeni aktif bir sensöre dönüştürmeyi öğretmek için bir araç seti geliştirmiştir.

Video ve teknik inceleme için bağlantıya tıklayınız.

HASSAS TARIM

Dünyayı Beslemek

Birleşmiş Milletler, çiftçilerin 2050 yılında 9,3 milyarlık bir dünya nüfusunu beslemek için 2012’de yaptıklarının% 60 daha fazla gıda üretmesi gerektiğini tahmin ediyor.Hassas tarım, çiftçilerin dünya çapında artan gıda talebini karşılamalarını sağlayan yöntemlerden biridir. Birden fazla kaynaktan eyleme geçirilebilir veriler toplamak için algılama teknolojilerini kullanır. Gerçek zamanlı bir geri bildirim döngüsü, sinyalleri kontrol sistemine iletir – elde edilen bilgiler, çiftçilerin çevresel koşullara uyum sağlayabileceği ve kaynakları daha verimli kullanabileceği anlamına gelir.

HBK’nın katkısı, her türlü hassas tarım ekipmanı için son teknoloji ürünü özel sensör montajları oluşturmaktır.

Daha fazla bilgi için tıklayınız.

FUAR

HBK Alihankinta 2022 Finlandiya’da

Üç gün içinde metal, elektronik, plastik endüstrilerinin beklentilerinin ve geleceğinin benzersiz bir kesitini sunan Finlandiya’nın önde gelen endüstriyel ticaret fuarı Alihankinta’da HBK uzmanlarıyla tanışın.

 Tarih: 27-29 Eylül 2022

Yer: Tampere, Finlandiya

Sizi Tampere’deki standımızda ağırlamayı dört gözle bekliyoruz!

Daha fazla bilgi için tıklayınız.

OEM sensör sorunlarını nasıl çözdüğünü görmek için kısa videoyu izleyiniz.

HBK, UZMANLIK VE DENEYIMI BİRLEŞTİRİYOR

HBK, onlarca yıllık deneyime dayanarak, gerinim ölçerlerin dünya çapında lider tedarikçisidir. OEM çözüm ekibimiz, birçok sektördeki her uygulamaya uyacak binlerce tasarım geliştirmiştir.

OEM özel sensörler geliştirme için HBK’yı iş ortağınız olarak seçtiğinizde, yeni zorluklarda size rehberlik edebilecek ve proje hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilecek uzmanlara erişebilirsiniz.

 Sorular, çözülmesi gereken sorunlar veya bulunacak çözümler için bizimle iletişime geçin.