Mobil Veri Toplama

Yol yükü veri toplama: Sahada mobil veri toplama

Araçlar ve bileşenleri, fikir aşamasından üretim başlangıcına kadar pek çok sınava tabi tutulur. İlk sanal yük testlerinden itibaren bilgisayarda, stand testleri ve testin üstün disiplini: sahadaki mobil testler (yol yükü veri toplama). Test edilen araçlar ve parçalar, bazen zorlu ortam ve sıcaklık koşullarında gerçek kullanım koşullarına tabi tutulur. Mobil testler, özellikle de ölçüm verileri edinmek için belirli zorlukları ortaya koyuyor: amplifikatörleri sağlam muhafaza etmek tek başına yeterli değildir. Aşırı sıcaklık değişimleri gibi ölçüm sonucunda istenmeyen etkileri hesaba katmak da gereklidir. Bunlara ek olarak, test mühendisi sahadaki ölçüm verilerine her zaman erişebilmelidir. Yeni nesil mobil test ve ölçüm cihazları için bu fikirler, HBM'nin İnternet üzerinden veri aktarımı sayesinde, dayanıklılığı, hassasiyeti ve azami kullanım kolaylığı açısından üstün SomatXR sistemine dahil edilmiştir.

Mobil Alan Testi

Zorluk: Test sayısını artırmak ve geliştirme sürelerini kısaltmak Yanıt:
  • Verimli veri kayıt teknolojisi
  • Ölçülerin uzaktan kontrolü için Web arayüzleri
  • Tüm görevler için güvenilir bir sistem
  • Zamandan tasarruf etmek için kolay kurulum ve hataların sayısını azaltmak.

Mobil saha testi için eksiksiz ölçüm zinciri

HBM ile mobil ölçüm veri edinimi - avantajlarınız:

  • Kompakt, dayanıklı ve hassas ölçme amplifikatörleriyle çok sayıda ölçüm değişkeninin güvenilir ve sürekli olarak edinilmesi.
  • Modern veri toplayıcılar ve veri kaydediciler sayesinde son derece yüksek veri güvenilirliği - WLAN aracılığıyla veri aktarımı da mümkündür.
  • En zorlu ortam koşullarında bile güvenilir ölçüm veri edinimi için ultra sağlam sistemler. Ölçüm sistemleriniz merkezi olarak veya dağınık bir düzende kullanılabilir.
  • Mobil ölçüm veri toplama ile ilgili çok sayıda uygulama için profesyonel yazılım ve hizmetler.
strain-gauges_345

Strain Gauges

daq-somatxr-cx23r-003_345

SomatXR - Rugged DAQ system with web interface

daq_quantumX-header-345x345px

QuantumX: Universal and distributable DAQ

catman-345px

catman DAQ Software