Test & Ölçüm

HBM ölçüm çözümleri, ürün geliştirme sürecinin her aşamasında kesin sonuçlar, yenilik ve ürün geliştirme güvenilirliği ile size yardımcı olur.

Öncü Test Teknolojisi Sayesinde Hedeflere Daha Hızlı Ulaşın

HBM ölçüm çözümleri, ürün geliştirme sürecinin her aşamasında kesin sonuçlar, yenilik ve ürün geliştirme güvenilirliği ile size yardımcı oluyor.

Tasarımın erken safhalarındaki sanal testten, bileşen testleri ve saha uygulamalarına kadar. Binlerce ölçüm noktasına sahip yapısal testlerden, bakım ve onarım için kullanılan makinelerde ve bileşenlerde seçici sorun gidermeye kadar.

“Toplam 7000 adet gerinim ölçme noktası gerekli olduğundan, kurulum maliyeti ve zamanın azaltılması, arttırılmış gürültü bağışıklığı ve kolay genişletilebilirlik konusunda ikna olduk.”Detlev Bauer, IABG Germany |  Örnek olayı oku.

Sanal yorgunluk ve Sanal yük testleri

HBM nCode’tan yazılım çözümlerimiz ile erken tasarım aşamasında yorulma ve yükleme test denemeleri için.

Daha fazla bilgi edinin.

 

Hücre Ölçümü Testleri

Test tezgahları ve laboratuvarınızdaki testler için en iyi kalite ölçüm veri toplama sistemleri ve ölçüm teknolojisi yazılımının avantajlarından yararlanın.

Daha fazla bilgi edinin.

Alan Testleri ve Mobil Uygulamalar

Zorlu ortam koşullarında, veri güvenilirliği ve doğruluğu için en yüksek taleplerde bile: Mobil uygulamalar için HBM’den ölçüm verileri edinme çözümleri.

Daha Fazla Bilgi Edinin.

Deneysel Gerilme Analizi ile Yük Deneyleri ve Yapısal Testler

Küçük veya çok sayıdaki kanallar için: Yapıların yük taşıma kapasitesi konu olduğunda, HBM gerinim ölçerleri ve ölçüm amplifikatörleri optimum sonuçlar verir.

Daha Fazla Bilgi Edinin.

Bakım ve Hizmet Görevleri

Satış temsilcileri için pratik DAQ servis araçları, sistematik arıza giderme ve duruma bağlı bakım yazılımı: Bakım ve servis görevleriniz için HBM’de doğru çözümü bulacaksınız.

Avantajlarınız

  • Testlerinizi ve denetimlerinizi mümkün olduğunca kesin hale getirmek için güvenilir ve eksiksiz ölçüm sonuçları
  • Uygulamanızdaki maksimum esneklik, güvenlik ve güvenilirlik: Mobil ve sabit testler için genişletilebilir ve tam olarak boyutlandırılmış sistemler
  • Yazılım, dönüştürücü ve ölçüm amplifikatörü: Ölçüm zincirinin tüm bileşenleri için kapsamlı teknolojik bilgi.