Perception

Yüksek Hızlı Ölçüm Verisi Toplama için Profesyonel Yazılım Maksimum örnekleme oranlarıyla ölçüm verileri elde etmek istiyor musunuz? HBM Genesis High Speed serisindeki ve Perception yazılımındaki ürünlere güvenin.
Perception, standart veri toplama yazılımından daha fazlasını sunar. Perception, büyük miktarda verilerin hızlı ve güvenilir şekilde işlenmesi için tasarlanmıştır ve bu nedenle yüksek hızlı veri toplama için idealdir. Patentli StatStream teknolojisi sayesinde Perception, 10 gigabayt veriyi bilgisayarınızda 10 saniye içinde görselleştirmenizi sağlar. Ölçümünüz için bu, sıfır bekleme süresi anlamına gelir - neredeyse "canlı" veriler, ölçüm verilerinizi edinme durumunuz hakkında sizi bilgilendirir. Kaydedilen verilere ölçümler sırasında bile erişebilir ve bu verilere yakından bakabilirsiniz. Kayıt arka planda devam eder. Perception hakkında en son haberleri görüntüleyin.

Perception, yüksek hızlı veri toplama için profesyonel yazılım paketi tüm ölçüm işlemlerinizi gerçekleştirir:

  • Sensörlerin parametreleştirilmesi ve ölçüm cihazlarının kontrolü
  • Ölçülen değerlerin gerçek zamanlı gösterimi
  • Depolama ve yeniden oynatma
  • Analiz ve rapor oluşturma
  • Perception’a özgü özellikler hızlı kurulum sürelerine, çabuk alışmanıza ve ölçümlerinizin anında başlatılmasına olanak tanır.

Perception Görüntü Galerisi

daq_perception_displays
daq_perception_report
daq_perception_sensor_database
daq_perception_setting

Perception’ı Kullanmak İçin Nedenler

Açın ve ölçmeye başlayın: Perception'ı kullanmak, herhangi bir programlama gerektirmez. Perception, donanım bağlandığı anda kullanıma uygundur. Kullanıcı arayüzü sezgisel ve kullanımı kolaydır. Ek olarak, Perception hangi donanımın bağlı olduğunu otomatik olarak tanır ve yalnızca bağlı yapılandırma için gerekli olan, olası işlevleri ve seçenekleri sunar.
  • Uygulamanızla bağlantılı şekilde Perception uygulamasını uyarlayın - görüntülemek istediğiniz kontrol öğelerini seçin.
  • Hatasız - Perception, açılır listelerde mümkün olan ayarları gösterir - geçersiz seçenekler otomatik olarak düzeltilir.
  • Güvenilir - Test laboratuvarındaki her kazada zaman ve para maliyeti oluşur. Bu, her Perception sürümünün istikrar ve güvenilirlikte en yüksek standartlar için kapsamlı bir kalite testine tabi tutulmasının nedenidir.
Yeni sürümlere güncellenmesi çok kolaydır. En yeni yazılım güncellemelerini bilgisayarınıza kurmanız yeterlidir - Genesis HighSpeed donanımınız için ilgili yazılım modülleri otomatik olarak kurulacaktır. Bir yazılım güncellemesinden sonra donanımınızı ilk başlattığınızda, donanım güncellenecektir.