Şirket Profili

Tasarımdan Fiziksel Testlere kadar Ürünler ve Hizmetler Sunmaktayız

Sensor Tek Mühendislik ve Ölçüm Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. olarak HBM firmasının Yetkili Türkiye Temsilcisi olarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz; HBM Test ve Ölçüm sistemleri alanlarında birçok uygulama için sunduğu ürünler ve hizmetler açısından birçok endüstri alanında pazar lideridir.

Dünya çapında kullanıcılar tüm ölçüm zincirine uyumlu ve maksimum doğrulukta ölçüm sonuçlarını ve tüm ürün yaşam döngüsünü : geliştirmeden test aşamalarına kadar, aynı zamanda üretim proseslerinde iyileştirmeye olanak sağlayan çözümleri garanti eden HBM ürünlerine güvenmektedir.

HBM’in ürün grupları sensörler, algılayıcılar, strain gaugeler (gerinim sensörleri), amplifikatörler ve veri toplama sistemleri aynı zamanda yapısal dayanım araştırmaları, testleri ve analizleri için yazılım içermektedir. Potansiyel uygulama alanları her bir mühendislik ve endüstri alanında hem sanal hem de fiziksel test ve ölçüm olarak söylenebilir.

HBM Şirket Profili

HBM’in dünya çapında 29 bağlı ortaklık ve satış ofisi ve diğer 60 ülkede yetkili temsilcilikleri mevcuttur. Ana merkez Darmstadt (Almanya) ‘ya ek olarak, diğer HBM üretim ve mühendislik merkezleri Marlboro (A.B.D.), Champaign (A.B.D.), Suzhou (Çin) ve Porto (Portekiz).

HBM dünya çapında ilk ISO 9001 sertifikasına sahip ilk firmalardan birisi olmuştur. 1996 yılında HBM’in çevre yönetim sistemi ISO 14001 sertifikası ile onaylanmıştır.

HBM tamamına sahip olan, hassas enstrümantasyon ve elektronik kontroller konusunda uzmanlaşmış olan Spectris plc grup iştirakidir.

Ölçemediğiniz hiç birşey için plan yapamazsınız.
HBM size doğru ölçme altyapısını sunar.


İletişime Geç