Destek & Bakım

Ölçüm işlemleriniz için profesyonel destek

Şahsen, telefonla veya web sitemiz üzerinden: Destek ekibimiz, test ve ölçüm uygulamaları ile ilgili tüm konularda size yardımcı olacaktır.

Teknik Destek

Her zaman yanınızda: HBM ölçüm teknolojisi uzmanları
Ölçüm teknolojisi uzmanlarımız, karmaşık ölçüm ayarlarınız hakkında sorularınızı cevaplamayı dört gözle bekliyorlar; hepsi de kendi uygulama alanlarının uzmanları. Bir destek sözleşmeniz olmasa bile, tavsiye istemekten çekinmeyin. Şirket içi teknik destek ekibimizdeki bağlantınız, isteğinizi yerine getirmekten memnuniyet duyacaktır. HBM test ve ölçüm cihazlarınızı kurma veya çalıştırma ile ilgili herhangi bir sorunuz mu var?

Küresel destek

HBM'nin desteği ulusal sınırlarınızda bitmiyor. HBM size şunları sunar:
  • Küresel destek ağı
  • 60'ın üzerinde ülkedeki temsilciler
  • Size yakın yetkili kişiler

Uzaktan bakım ve destek

Kişisel bilgisayarınızın ekranınını veya veri kaydedicinizi paylaşmak, çözüme daha hızlı ulaşmaya yol açacaktır. Bu nedenle, uzaktan bakım için TeamViewer yazılımını kullanırız. TeamViewer şunları sağlar:
  • Uzak bilgisayarlara veya sunuculara 24 saat erişime dayalı uzaktan bakım
  • Verilerinize ve uygulamalarınıza uzaktan erişim - mobil ve esnek
BuradanTeamViewer'ı indirebilirsiniz.

Büyük veri paketlerinin alışverişi

Uzun süreli ölçümlerden kaynaklanan büyük dosyaları analiz etmek mi, yoksa bir beta yazılım paketi indirmek mi istiyorsunuz? Bir sanal sürücü aracılığıyla bir ağda sizinle güvenilir ve hızlı bir şekilde bağlantı kurduk. Verilerinizi sürücüye kaydetmenizi sağlamak için oturum açma kimlik bilgilerinizi bizden e-postayla edineceksiniz.