Denizcilik Endüstrisi

Deniz ve Gemi İnşa Sanayisi için HBM Çözümleri

Gemicilik, binlerce yıldır küresel ticaretin temelini oluşturmaktadır. Daha yüksek verimlilik, gittikçe sıkılaşan emisyon direktifleri ve yeni gemi itme sistemleri ,dünya çapında gemi inşa endüstrisi için yeni zorluklar getiriyor. HBM, gemi, deniz motorları ve diğer bileşenlerin gelecek için geliştirilmesi ve üretilmesini sağlamak için doğru çözümü sunar. Örneğin, aşağıdaki uygulamalarda:

Gemi İçi İzleme

Güç aktarma organında kesin yük ölçümü sayesinde çift yakıtlı ve gazlı motorların güvenilir aynı zamanda yüksek verimli çalışması.

Standlarda Test

HBM'in sensörleri, ölçüm amplifikatörleri ve yazılımı sayesinde bileşenlerin ve çalıştırma sistemlerinin güvenilir bir şekilde gelişimi.

Profesyonel Gemi İzleme

Mevcut MARPOL yönetmelikleri, daha temiz ve daha verimli gemi yürütme sistemlerinin kullanılmasını gerektirmektedir. Çift yakıtlı ve gazlı motorlar cazip bir çözüm teşkil etmekle birlikte, vuruntuyu ve yanlış ateşlemeyi önlemek için hassas bir yük sinyali üretmeye bağlıdırlar. Sadece gerinim ölçer teknolojisine dayanan tork flanşları bu yük sinyali üretebilir ve böylece güvenilir ve verimli gemi izleme sağlanabilir. Bu çözüm, iticiyi veya yük vincini izleme gibi diğer uygulamalar için de uygundur.

T40MAR: Gemilerde kullanım için onaylanmıştır

T40MAR gemilerde kullanılmak için onaylanan sertifikalı kuvvet dönüştürücüsüdür. Yük sinyalini güvenilir bir şekilde belirlemek için ek hesaplamalar olmaksızın doğrudan kuvvet ölçümünden yararlanın.