Seminerler & Eğitimler

HBM Akademi eğitimi ve atölye çalışmaları

Tüm dünyadaki ölçüm mühendisleri, uygulama odaklı bilgi, çok yönlü uygulamalar ve daha fazlasını içeren HBM Akademinin eğitim ve atölye çalışmalarını değerlendirebilirler. BM Akademi tarafından sunulan çeşitli eğitimlerden siz de yararlanabilirsiniz. Bunlar, veri toplama, gerinim ölçer ile ölçüm ve ölçüm verilerinin profesyonel analizinin tüm yönlerini kapsar.

Ücretsiz web seminerlerimizden birine kaydolun

Web seminerlerinden yeni ölçüm teknolojileri hakkında yararlı bilgiler ve uygulamanız için ipuçları edinin. Tüm web seminerleri konularını ve tarihlerini buradan görebilirsiniz.

Yerinde eğitim: Uzmanlığı size getiriyoruz

Şirketinizin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış bir eğitim kursu hazırlayan HBM Akademi ile ilgileniyorsanız lütfenABD'deki veya Almanya'daki HBM Akademi ekibiyle iletişime geçin.

HBM Akademi Ekibi ile iletişime geçin

Katılımcı geri bildirimleri

"Katıldığım eğitim, sunum ve pratik uygulamaların iyi bir karışımıydı. Sonra, gerçek bir veri toplama sistemi kurup veri toplama sürecine adım attım. Eğitim materyallerini sahaya taşıdım, sistem kurulumu ve testleri yaparken çoğu kez kullandım."

Cody F. John Deere (Dubuque, Iowa)


""Oldukça iyi - nispeten yeni bir Genesis ve Algılama kullanıcısı olarak, tüm özelliklerin ve imkanların kapsamlı bir görünümünü elde etmenin yanı sıra diğerlerinin bunları nasıl kullandığını görmek çok güzel""

Brian T. Institute of Electrical and Electronics Engineers (Orlando, Florida)